HayalSohbet Forum - Güncel Haber, Videolar, ve dahası!

sohbet odaları

Go Back   HayalSohbet Forum - Güncel Haber, Videolar, ve dahası! > HayalSohbet.Net ~Yaşamın İçinden~ > Astroloji > Burçlar


Kullanıcı Tag Listesi


Konu Bilgileri
Kısayollar
Konu Basligi BURÇLARA GÖRE KADIN ve ERKEK ÖZELLİKLERİ
Cevaplar
0
Sonraki Konu
sonraki Konu
Görüntüleyenler
 
Görüntüleme
2682
Önceki Konu
önceki Konu

Yeni Konu aç Cevapla
 
LinkBack Seçenekler Stil
Alt 03-19-2014, 04:28 PM   #1
Üye
GiCiK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

HayalSohbet.Net - Türkiyenin Sohbet ve Paylaşım Platformu! www.hayalsohbet.net - irc.hayalsohbet.net
Üye No: 564
Üyelik tarihi: Feb 2014
Üye Grubu: Üye
Mesajlar: 1.920
Konular: 1131
Şube: Yurtdışı Şubesi
İlişki Durumu: İlişkisi Yok
Ruh Hali:  none
Tuttuğu Takım:

Level: 36 [♥ Bé-Yêu ♥♥ Bé-Yêu ♥♥ Bé-Yêu ♥♥ Bé-Yêu ♥]
Paylaşım: 88 / 884
Güç: 640 / 27016
Tecrübe: 39%

Teşekkürler: 42
221 Mesajına 236 Kere Teşekkür Edildi
REP Gücü : 13
REP Puanı : 100
REP Seviyesi : GiCiK will become famous soon enoughGiCiK will become famous soon enough
Arrow BURÇLARA GÖRE KADIN ve ERKEK ÖZELLİKLERİ

Boğa Burcu Kadınları:

Çok ender burçlarda kadınlarla erkekler bu kadar benzerlik gösterir. Kişilik ve huy olarak boğa kadını ile erkeği birbirinin aynıdır. Bu burcun kadını da güzel, cana yakın, beğenilen ve aranan bir kişiliktedir. Yıldızı yüzünden güzelliklere düşkün olurlar. Doğuştan gelen bir kendine güven vardır. Her sorunu kolayca affedeceklerine inanırlar. Bu burcun kadını aklına taktığı şeyi yapacak bir tiptir. Yaşamda yükselmek için gerekli itici güçleri olduğu halde bazen sevgi yüzünden yaptıkları fedakarlık hüsrana uğramalarına neden olabilir. Bu burcun kadını tam anlamıyla sadık bir tiptir. Bir kere sevmek ve bağlanmak ister. Venüs’ün verdiği cazibe sayesinde erkeği de kendine bağlamayı bilir. Toplumda oldukça rahat kişilerdir. Her sınıftan insanla ilişki kurmak ve insanları idare etmek onların sanatıdır. Dostlarına da çok düşkün ve sadık olurlar. Zor durumda olan dostlarına yardım etmek için çırpınırlar. Boğa burcu kadını için eğitim ikinci planda gelir. O yaşam deneyimine güvenir. Kendisi için böyle düşünen Boğa kadını erkeği ve çocukları için en iyi eğitim olanakları yaratmaya çabalar. Evlendikten sonra bir çoğu eşlerinin mesleklerinde yükselmesini sağlamak için uğraşırlar. Bu da onların daha iyi bir yaşam sağlamak için isteklerinden gelir. Boğa burcu kadını da yemekleri sever ve yaşamının büyük bir uğraşı bu konudur. Tembel birisi olmadığı halde spor yapmak ve zayıflamak için rejim nefret ettikleri konulardır. Zor durumlarda şikayet etmek onların yöntemi değildir. Tüm acılara ve zorluklara göğüs germeyi bilirler. Lüks bir yaşam, güzel bir ev ve değerli mücevherleri ister. Kıskanç olmadığı halde aldatıldığında büyük acı çeker ama intikam almaya yönetmez. Çocuklarını çok gözeten boğa kadını otoriter bir annedir. Bazen de bu yüzden çocukların psikolojik zarar görmeleri söz konusudur.


Boğa Burcu Erkekleri:

insan ilişkilerinde orta çizgiyi izlerler. Ne herkesle aşırı samimi olurlar ne de herkesden uzak dururlar. Yeni tanıdıklarıyla dostluk kurmaları için uzun bir süreye gerek vardır. Bir kere dost oldular mı güvenilir insanlardır. Yapı olarak pederşahi aile tipine daha yatkındırlar. Boğa burcu erkeği isme çok önem verir. Başkalarının dayanamayacağı kadar çalışır. Başkalarının yanında çalışmaktan çok kendi işinin patronu olmayı ister. Evlilikte aradığını bulamazsa başka kadınlarla ilişkiye girebilir. Boğa burcu erkeği öyle iştahlıdır ki, böyle bir erkek için “Kalbe giden yol mideden geçer” denmiş olmalıdır. Kilo almak ve bunları vermek için uğraşmakla geçecek ileri yaşları bu yüzden önem kazanır. Çok sağlam ve sıhhatli olduğu halde bir hastalandı mı tüm direncini kaybeder. Boyun ve boğazı çok hassastır. Şiddetli soğuk aldığında hastalığı ağır olur. Boğa burcu erkeği yaşamı boyunca gerçek aşkı arayacaktır. Bir kere sevdimi o kadından vazgeçemeyecektir. Ünlü aşklar boğa burcu erkeğinden çıkar. Sevdiği kadını elde eden ve evlenen boğa erkeği çok mutlu olur. Yıldızları sert bir etki almamışsa yaşamları boyunca tek evlilik ve güzel bir ev yaşamı isterler. Boğa burcu erkeği çocuklarını çok sevecek ve iyi bir aile babası olacaktır. Bunlar için çocuklar kaç yaşına gelirse gelsin hala korunmaya muhtaçtırlar.Aslan Burcu Kadınları:

Çok açık sözlü insanlar olup karşılarından bunu beklerler. Ona kesinlikle yalan söylenme-yecektir. Yaşamı bir tiyatro sahnesi gibi gören Aslan kadını rol yapmayı sever. Küçük bir olayı bile süslendirip anlatmayı becerir. Bu kadın mert, iyi niyetli fakat kendisini beğenen birisidir. Dostluk kurmaktan büyük zevk alır. Dostluklarda çok yakın ilişki kurmak bu kadının zayıflığıdır. Aslan kadını çalışmaktan da hoşlanır. Ev kadını olmak yerine bir iş sahibi olmak ve bol para kazanmak tutkusu olur. Bu yaşamı terkedip ev kadını olması için erkeğinde epey yüksek meziyetler arayacaktır. Aslan burcu kadını güzel ve zevkli hediyeler almayı sever. Lüks bir yaşamı, güzel giysileri ve mücevheratı da ister. Yine de cömert karakteri yüzünden zor durumlarla karşılaşabilir. Gezmek ve eğlenmek, bunun için çok para harcanması gerekir. Eğer bu yaşamı sağlayamayacak bir erkek karşısına çıkarsa hemen ondan uzaklaşacaktır. Aslan burcu kadını asla aldatılmaya katlanamaz. Tam anlamıyla sadık bir kadındır ve erkeğinden de bunu bekler. Aldatıldığı takdirde çekinmeden aynı yola başvurup intikam alabilir. Ailesi ve çocukları için fedakar bir kadındır. Yalnız yönetmeye dönük karakteri yüzünden hırçınlaşabilir. Çocuklarına karşı sabırlı olduğu için iyi bir eğitimci rolü üstlenir. Sorunlu evliliklerde çocuklarını aldığı gibi evi terkedecek ve onlara hem anne hem baba olacak yapıdadır. Astan burcu kadını ahenk içinde bir yaşamda fevkalade bir eş ve ev kadını olur.


Aslan Burcu Erkekleri:

Samimi olan içi dışı bir insanlardır. Gururludurlar ama, bu içe dönük bir gururdur. Övünmeyi pek bilmezler ama hep çevreden takdir beklerler. Lider özellikleri taşırlar. Yaşamlarında büyük düşmanlıklara, kin ve nefrete yer yoktur. Buna karşın fedakarlıkları da sınırsız değildir. Tepkilerini belli etmedikleri ve içlerine attıkları için aşırı duyarı gösterebilirler. Aslan burcu erkeği ile beraber olacaklar temel konularda uyum sağlayamadıkları takdirde ilişkileri bir noktada kopar. Kendinden üstün olan birini hisseden Aslan burcu erkeği rahatsız olmaya başlar. Çok kere tutumuyla bu duygusunu belli eder. Aslan burcu erkeği çeşitli nedenlerle hemen öfkelenebilir. Mantığı aşka tercih eden bir kadın için iyisi ondan uzaklaşmaktır. Aksi halde yumuşak ve sabırlı davranması gerekecektir. Aslan burcu erkeği doğumunda sert bir yıldız etkisi almamışsa çok cömert birisidir. Para harcamaktan çekinmez. Son derece rol yapma yeteneği yüzünden asıl duygularını gizleyerek bir ilişkiyi sürdürebilir. Sırf eğlence amacıyla ilişki kuran ve sonunda yine eski mekana dönen aslan burcu erkeği bir şey olmamış gibi eski yaşamını sürdürebilir. Kumara düşkün olan aslan burcu erkeği bu eğiliminden kolay kolay kopamaz. Böyle bir durumda onun bundan vazgeçmesi boşuna beklenir. Çevreleri tarafından beğenilen tipler olduklarından uçan da olabilir, birkaç kez evlenmek yapabileceği bir şeydir. Aslan burcu erkeği çok kıskançtır. Aynı zamanda üstün vasıflı kadınları seçerek bununla öğünmek isterler. Bu erkek yaratma gücü isteyen işlerde başarı gösterir. Para kazanmak onun için zor değildir ama ticarette sık sık hüsrana uğrayabilir. Evine ve çocuklarına bağlı olan Aslan erkeği ne yapar eder onların iyi bir yaşam sürmelerini temin ederBalık Burcu Kadınları:

Balık burcu kadınları güzel ve alımlıdır. Ancak sevdiği zaman mutlu olan bu kadın da güzelliklere düşkündür. Yaşamda her türlü güzel şeylere sahip olmak ister. En pahalı maddeler onu cezbeder. O her şeyin en iyisini isteyecektir. Müşfik ve merhametli, iyi niyetli, cana yakın bir kişiliği vardır. Bu kadın için bilim ve kültür gibi konular ikinci planda kalır. Varsa yoksa önemli olan hisleri ve sevgidir. Ailesine ve dostlarına bağlıdır ama esas olarak sevdiği adamı düşünür. Erkek güven verir ve istediği lüksü sağlarsa başka bir şey istemez. Balık burcu kadını kıskançtır. Başka kadınlardan üstün olduğunu düşünür ama güzel şeylere sahip olan kadınları kıskanır. Aldatıldığı takdirde ya terkeder ya da intikam almaya yönelir. Balık burcu kadını sevdiği erkekle evlenmek ister. Para için sevmediği birisi ile yaşayamaz. Ev işlerinde pek becerikli değildir. Dostluğa Çok değer verir. Ama kıskançlığı yüzünden dostlarını yitirebilir. Toplumda bu güzel, şık ve cazibeli kadın çok da beğenilir. Evinde sık sık ziyafet veren balık kadını oldukça da cömerttir. O, ailesine, yakınlarına, eşine ve çocuklarına çok bağlıdır. Yuvasında mutluluğu sağlamak için çabalar. Çocuklarını çok şımartan bir anne olur.


Balık Burcu Erkekleri:

On iki burcun en hassas erkeği balık burcundan çıkar. Bu erkek sırasında hislerin tutsağı olur ama kafasını çok iyi de kullanır. Çift fikirli olduğundan karar vermesi zordur. Çok hayalcidir. Hisleri ön plana aldığı için gerçekler gözüne görünmez. Balık burcu erkeği cömert olur. Parasını savurabilir. Doğumda değişik yıldız etkileri bu durumu değiştirebilir. Bu erkek büyük bir yaratıcı güce sahiptir, ihtiyacı olan şey irade kuvvetidir. Bunu edindiği takdirde başarılı olacaktır.Bazen de ne istediği bilmez bir kişiliktedir. Hayatta ilerleyememenin nedeni budur. Hayal kurmayı çalışmaktan yeğ tutacaktır. O zaman da iyi bir idareciye ihtiyacı olacaktır. Balık erkeği son derece merhametli olduğundan herkes ondan yardım bekler. Ailesi, yakınları, dostları ondan akıl danışmak ve teselli bulmak için ortaya dökülürler İyi bir dinleyicidir. Bu erkek sevilmediğini, beğenilmediğini sezdiği zaman kederlenecek ve uzaklaşacaktır. Bu erkek güzelliğe hayrandır. Hayatında daima güzel bir taraf olacaktır. Bir kere sevip bağlandıktan sonra eşinin en güzel olduğuna inanacaktır, en güzel ve pahalı şeyleri alacak ve lüks içinde yaşatmak için çırpınacaktır. Balık erkeğinin evi de güzellik eğiliminin bir görüntüsüdür. Şahane ve zarif bir evi olması için çalışacaktır. Balık erkeği için evi kadar değerli yer yoktur. Bu erkek sevmeyi ve sevilmeyi ister. Sevdiği zaman birden güçlenir. O zaman engelleri aşması daha kolaylaşır. Seven ve sevilen Balık burcu erkeği daha başarılı olur. Bu erkek terkedilirse umutsuzluğu çabucak atacak ve yeni bir sevginin peşine düşecektir. O kalbi hiç boş kalmayacak birisidir. Balık burcu erkeği çapkın sayılmaz. O romantik bir aşıktır. Hayalindeki aşkı ve kadını aramaktadır. Evlenmeden Önce başından bir çok macera geçebilir. Aradığı kadını bulduktan sonra da güzellikler onu çekebilir ama yuvasını dağıtmak aklının ucundan geçmez. Eğer aşık olursa gözü yine başka alemde olacak ve uzaklaşacaktır. Balık burcu erkeği sevdiğini kıskanır ama bu duygusunu saklamaya çalışır. Ömür boyu aşık olacak duygulu bir erkek seçmek isteyen kadınlar balık burcu erkeği ile evlenmelidir
Kova Burcu Kadınları:

Bu burcun kadını ilk bakışta karşısındaki insanı büyüler. Ama bağımsızlığa düşkün birisi olduğundan karşısındaki insanın yıkılmadan mücadele etmesi gerekir. Modern bir kadındır ve yeniliklerden zevk alır. Bu yüzden uzun yıllar boyunca genç kalmasını becerir. Bu kadının damarına basıldı mı tersine olan davranışlarını inadına sürdürecektir. Fakat aradığı erkeği bulduktan sona tamamen değişebilir. Kova kadını kafaya, zekaya ve bilgiye çok önem verir. Çevresinde pek çok dostu vardır. Beğenilen birisi olduğuna inanmak isteği içindedir. Onlarla arkadaşlık yapacak kimselerde de bir çok üstünlükler olmalıdır. Kova burcu kadını iş hayatında başarıya kavuşup bir erkek-den daha fazla para kazanabilir İş hayatından kopup ev içine kapanmayı sıradan birisi için göze alamaz. Eşinin iş yaşamı kendisi gibi parlak değilse o zaman sorunlar başlayabilir. Kova burcu kadını çok çekicidir. Temizliğe önem veren, tertipli ve düzenli bir kişiliği vardır. İyi giyinmesini aşırıya kaçmadan becerir. Gururlu bir kadın olduğundan çabuk kırılabilir. O gururu ve dürüstlüğü ile asla aldatan bir kadın olmaz. Aradığını bulduğu erkeğe de ömrü boyunca sadık kalır. Kıskanç bir yapısı olmadığından kendisinin kıskanılmasını da istemez. Paraya düşkün olan bir kişiliği yoktur. Kova kadını çok iyi bir eş ve anne olur.


Kova Burcu Erkekleri:

Kova burcu erkeği kafasını kullanmasını bilen çekici bir tipdir. Bu nedenle her kadın onda aradığını bulduğunu sanacaktır. Bu erkek genç yaşta aşık olup evlenebilir. Bunlar ilk kez aşık olup bu devreyi atlattıktan sonra artık maceralardan hoşlanacaktır. Kova erkeği çok yönlüdür. Merakları içindeki bir konu da insandır. Tanıştığı kimseleri uzun uzun inceleyecektir. Bu erkek bilgiye önem veren, bu yüzden paraya değil kültüre aşık birisidir. Konuşması da çok etkilidir. O bir olayı anlatırken resim gibi olayı izleyebilirler. Konuşmayı sevdiği kadar karşısındakini dinlemeyi de isteyecektir. Bu yüzden kova erkeği ile dost olacakların geniş bir dünyaları olması gerekir. Kova erkeği dürüst bir karakterdedir. Yalan söylemesini sevmediği gibi söylenmesini de hoş karşılamaz. Paraya önem vermez ama değerini bilir. Birisinin sırf maddi çıkarlar için dostluk göstermesini kabul edemez. Kova burcunda doğan erkek sık sık değişiklikler gösterir. Bazen iyimser bazen karamsar olur. Bir dahi de olabilir çabalayan biri de. Ama sonunda başarıya giden yolu bulan kişiliktedir. Bağımsızlığına çok önem verecektir. Bazen bu konuda ileri gittiğini düşünüp ilişkisini sona erdirmekten çekinmez. Bu da karşısındaki insandan kaçması için içindeki dürtünün sonucudur. Evlilikten korkar. Kısıtlayıcı bir bağ olarak görür. Fakat bir kez bağlandıktan sonra dünyanın en eşsiz kadınına bile bakmayacaktır. Evlilikte ömür boyu eşini mutlu edecek bir yapısı vardır. Kova erkeği ile türlü badireleri atlatıp evlenen bir kadın çok mutlu olur.Oğlak Burcunun Kadınları:

Bu burcun kadınları toplumda çok beğenilen zarif tiplerdir. Aynı zamanda kafalı bir kadın olduğundan kolaylıkla güvenmezler. Erkeklerden daha ihtiyatlı ve kuşkucu olurlar. Bu kadın havailikten, saygısızlıktan ve cahillikten nefret eder. Seçtiği insanlar kültürlü ve kafalı olacaktır. Oğlak burcu kadınından ideal iş kadınları çıkar. Seçtikleri işte çabuk başarıya kavuşurlar. Enerjik, hırslı ve dikkatlidirler. Oğlak burcu kadını evliliğe de bir iş gözüyle bakar. Planlı bir yaşam için mantıklı önlemler alır. Bu kadın paralı bir eş değil kibar, nazik ve entellektüel birini arayacaktır. Yapısında esrarlı bir hava vardır. Bu da erkeklere cazip gözükmesini sağlar.Oğlak kadını ters bir yıldız etkisi yoksa aşka da yabancıdır. Kafası ile hareket eden bu kadın için dostluk çok önemlidir. Gezmeyi ve eğlenceyi seven Oğlak kadını gürültülü yerlerden çok kibar ve ilginç yerleri tercih eder. Espri konusunda da pek anlayışlı olduğu söylenemez. Hayalci olmadığı için kafasına güvenir. Bu kadın üstün bir eş peşinde olacaktır. Aynı zamanda kıskanç birisi de sayılmaz. Arzu ettiklerine kavuştuğu takdirde çok iyi bir eş ve ev kadını olacaktır. Bu kadın çok önemli nedenler olmadıkça eşinden boşanmaz.


Oğlak Burcu Erkekleri:

Oğlak burcunda doğan erkek hırslı ve çalışkandır. Küçük yaştan itibaren yükselmeyi ve başarı kazanmayı hayal eder. Onun için yaşamda paranın önemli bir yeri vardır. Paranın gücünü ve neler getireceğini çok iyi bilir. Kafasını işine veren Oğlak erkeği israftan hoşlanmaz. Bu erkek yaşamda savaşacak, çok çalışıp tüm engelleri aşarak başarıya kavuşacaktır. Bu erkek için destek olacak ve cesaret verecek kadın gereklidir. Üstün olan her şeye hayranlık duyar. Kendisini de böyle üstün görür. Onun sürekli desteklenmeye ihtiyacı vardır. Sırasında sözlerle yapılan iltifatlar bile bu erkeği mutlu kılar. Ne kadar zengin ve başarılı olsa da üstün olduğunu herkese duyuracak ve kabul ettirecek fırsatlar peşindedir. Satürn’ün verdiği özellikler ile adını dünyaya duyuran ve ölümsüzleşen kişiler bu burçtandır. Oğlak erkeği aradığı kadının tipinde kişiliğine kadar huyuna gitmesine dikkat edecektir. Disiplin yıldızının etkisinde olduğundan güzel ama tertipsiz bir kadın onun işine gelmez. Oğlak erkeği aslında fevkalade bir eş arayacaktır. Oğlak burcunda doğan erkek evine, ailesine, törelerine bağlı bir kişidir. Evlendiği zaman karısının da bunlara saygı göstermesini bekleyecektir. Saygın ailelere girmeye ve böyle kadınlarla dost olmaya can atar. Kafası iyi işleyen ve her şeyi hesaplayan Oğlak erkeği aslında sevgi konusunda oldukça çekingendir. Kadını beğense bile açıklamaktan kaçınır. Müthiş bir iş adamı olabilir ama aşk konu olunca birden durgunlaşır. Asında bu his olarak güvene-meyen bir tip oluşundandır. Bu yüzden oğlak erkeğine kadının sokulması gerekecektir. Oğlak burcunda doğan erkek para kazanmasını bilir. Bu gün varlıklı olmasa bile yakın zamanda bir servet kazanabilir. Her şeyin en güzeli ve pahalısını almaya dikkat edecektir. Başka bir oğlak tipi de kestirmeden servete kavuşmak için evleneceği kadının varlıklı olmasını ister. Oğlak burcu erkeği bazen de aşırı karamsarlığa gömülebilir. Bu elinde olmayan yıldız etkilerinin sonucudur. O zaman şefkatle yaklaşmak gerekir.
Yay Burcu Kadınları:

Son derece uyumlu tiplerdir. Ne istediklerini bilirler ama, bunun kendiliğinden oluşmasını beklerler. Olmazsa, mücadeleye başlarlar. Çevrelerinde gelişen olaylar hakkında hemen ve çabucak bilgi sahibi olmak isterler. Bu olmazsa küserler. Dost canlısı, içi dışı bir, neşeli tiplerdir. Bu özellikleri kendilerini dost ortamında hissettikleri zaman ortaya çıkar. Böyle olmazsa tedirgin olurlar. Kabuklarına çekilirler. Kaprisli değillerdir ve naza da gelemezler. Yay kadını da bağımsızlığına düşkündür. Kolaylıkla evlenme bunların işi değildir. Yay kadını da çift kısmetlidir. Yay kadını için evden ziyade iş yaşamı daha çekici gelecektir. Yay kadını çekici bir kişilikte olduğundan istediklerini karşısındakine kolayca yaptırır. Bilgiye hayran olduğundan devamlı kendini geliştirmeye çalışacaktır. Bu kadının hayatta en önem verdiği konulardan biri de dostluktur. Her şeyin en iyisini isteyen ve gezmekten, eğlenceden hoşlanan Yay kadını için para harcamaktan kaçınmayacak bir erkek lazımdır. Yalnız bu kadının maddi olduğu anlamına gelmez. O sadece yaşamın tadını çıkartmak isteyecektir. Yay burcu kadını severek evlenirse çok mutlu bir ev kadını olur. Yalnız evlendikten sonra ikinci plana atılmayı asla kabul edemez. Eve kapatılacak bir kadın değildir. Bu kadını mutlu etmek için toplumda saygı ve ilgi uyandıran bir erkek olmak gerekecektir. O, saygı duymadığı bir erkekle aynı çatı altında duracak tip değildir. Kıskanç bir kadın değildir. Ailesine bağlı olduğundan anne ve babasının tenkit edecek bir erkekten uzaklaşacaktır. O çocuklarına düşkün bir anne olur ve onlara arkadaş gibi davranır. Çocukla çocuk olabilen bir tiptir.


Yay Burcu Erkekleri:

Yay burcunda doğan erkek çift kısmetli, neşeli, hareketli, cana yakın, hayatı seven birisidir. Hangi konu açılırsa söyleyeceği bir şey bulunur. Bu burçtan bir erkek çok gelişmiş yardımlaşma duygusu ile herkesin sorununa koşar. Karşılığında bir şey beklemez. Kendi başı sıkıştığı zamanda arkadaşlarının desteğini arar. iyi niyetle yaklaşılırsa yaptırılmayacak şey yoktur. Arkadaşlık duygulan ve sempatik tavırlarıyla herkes tarafından sevilirler.Doğum anında sert yıldız etkisi almamışsa Yay erkeği cömerttir. Eli Çok açıktır. Çalıştığı gibi eğlenceye ve gezmeye de meraklıdır. Yürüyüş yapmak, yelkene çıkmak, maçlara gitmek, gece gezmeleri kısaca her telden çalan bir yapısı vardır. Bunların çoğunun talih oyunlarından şansı da açıktır. Kötü bir yıldız etkisi yoksa her oyunda kazanmasını bilirler. Eğer kumar bağımlılığı varsa para geldiği gibi de gidecektir. Ama çoğu zaman sadece talihlerini denemek için oynarlar ve orada dururlar.Bağımsızlığına düşkün olan Yay erkeği evini genç yaşta terkedebilir. Sevdiğinin üzerine ilgisinin odak noktası yaptığı gibi aniden fikir değiştirip ortadan kaybolabilir. Evlilikte de başını alıp gitmesi olasıdır. Kadının yay erkeğini elde etmesi için sabırlı olması gerekecektir. Kolay para kazanıp ün sahibi olabilecek yetenekli erkek aynı zamanda çocuk ruhludur. Yay erkeği ile yaşamını birleştirecek kadının bu yönüne de özen göstermesi gerekecektir.Akrep Burcu Kadınları:

Akrep burcu kadınları da son derece cazibeli olurlar. Bu kadın ihtiyatlı, dikkatli ve gururludur. Alçak gönüllü davransa da kendini beğenmişliği hissedilir. Yaşadıkları ortam ve topluluk onları etkiler. Bazı durumlarda burçlarının temel özelliklerini gizlerler. Ani çıkışlar ve fevri davranışlarla çevrelerini şaşkınlığa sürüklerler. Arkadaş olarak çok iyi tiplerdir. Duygusal ilişkilerde herkesin kendileriyle aynı davranışı benimsemesini isterler. Hayatlarında yalan ve riyanın yeri yoktur. Bu yüzden başkasının bir falsosunu affetmezler. Akrep burcunda doğan kadın maddi ve paraya düşkündür. Hayatta başarıya erişmek için paranın gerekli olduğunu düşünür. Aslında ihtiraslı ve ateşli bir tip olarak para kadar aşk da yaşamında önemli bir yer verir. O parayı lüks için değil itibar ve üstünlük için isteyecektir. Akrep kadını aynı zamanda kıskançtır. On iki burcun en kıskanç kadını budur. Kendisini üstün görür ve başkalarının sahip olduğu her şeyi kıskanır. Bazen de dayanamayarak dostlarını iğneler. Başkalarının evini, parasını, eşyalarının kıskananlar bu burçta çok görülür. Doğumda bir yıldızdan etki alınmışsa bu kıskançlık hafifleyebilir. Aşk, akrep kadını için en önemli olgudur ama parasız bir erkeğe zor tahammül edebilir. Onu sevecek erkek kişilik sahibi, aşkı bilen, ihtiraslı ve geleceği parlak birisi olmalıdır. Sevdiği erkek için sırasında fedakarlık yapabilen bu kadın onun yan gözle de olsa başka birisine bakmasın dayanamaz. Bu kadını aldatmak son derece tehlikelidir. O zaman karşısında zehirli bir akrep bulacaktır. Akrep burcu kadını yaşamda ya hep ya hiç diye düşünür. Birazını elde etmek ona zevk vermez. Çok cesur bir yaradılışı vardır Derin hisleri yüzünden zaman zaman mutsuzluk hissedebilir. Gözü pek olduğundan sevgilisi için yapmayacağı çılgınlık ta yoktur. Bu kadının tuhaf bir entrika merakı vardır. Bu yüzden zor durumlara düşebilir. Yuvasına son derece düşkün olur. Çocuklarını sever ama eşi onlardan önce gelir. Eğer severek evlenmişse ve erkeği ona istediği yaşamı veriyorsa sorun yoktur. Tersine yıllar sonra sevdiği için yuvasını terkedip sevdiğine gidebilir. Bu kadın severse yaşam boyu eşini bırakmaz.


Akrep Burcu Erkekleri:

insanları iki gruba ayırırsak Akrep burcu erkeği bunların yarısı ile iyi geçinir, öteki yarısı ile uyuşamaz, ilişkilerini karşılarına çıkan insanlara göre ayarlarlar, iyiliğe hemen iyilik ile karşılık verirler. Tersi olursa onlar da hemen barut gibi olurlar.Ender olarak hislerini açıklar. Bu erkek kadınlar tarafından beğenilen bir erkektir ama duygularını süslü cümlelerle açıkla-yamaz. Delici bakışları ile etkili gözleri vardır. Analizci bir kafası vardı ve karşısındaki insanı çabucak inceleyebilir. Akrep burcu erkeği çapkındır. Sevgiye ve sevişmeye düşkündür, onun için seks yaşamın en önemli olayıdır. Buerkeklerin çoğu içkiye de düşkün olurlar. Hem yemeyi hem de içmeyi severler. Her şeyin en iyisini isterler. Kendisi için lüks bir yaşam arzular. Evlendiği eşine de mümkün olan her şeyi vermeye çabalar. Maddi olarak karısını rahat ettirmeye çalışırsa da his olarak kadını mutsuz edebilir. Kıskançlık ve yersiz şüphelerle evde huzuru kaçırabilir. Onun için madde çok önemlidir. Ancak maddi güvene kavuşan insan rahat ve mutlu olur inancıyla yaşar. O paraya sahip olur ve tutmasını da bilir. Akrep burcu erkeği tutumlu bir tiptir. Bu erkek aynı zamanda acımasız da olabilir. Buna derin ve anlaşılmaz hisleri neden olmaktadır. Sakinleşmesini bekleyen ve ona şefkatli davranan kadınlar bu erkeği idare edebilirler.
Terazi Burcu Kadınları:

Terazi kadınının kendine has bir çekiciliği vardır. Yalnızlığı pek sevmez ve bunun için daima kalabalık yerleri seçer, içten davranan, samimi, içi dışı bir kimselerdir, insanlara dostça yaklaşırlar ama istediklerini bulunmadıkları zaman kolayca uzaklaşırlar. Venüs’ün etkilediği terazi kadını bir açıdan eşsiz bir kadındır. Cazibeli ve dişidir. Bu kadın yaşam doludur ve çok yönlüdür. Terazi kadını paraya önem verir. Yaşamda pek çok şeyi elde etmek ister. Lükse çok düşkündür. Bazen de burçtan farklı birisi çıkar. Maddiyata değil sevgiye bağlıdır. Terazi burcu kadınlarının vücutları güzel olur. ince vücutlarına giyim çok yakışır. Bunlar ayrıca her şeyi kendilerine yakıştırmasını bilirler. Terazi kadını doğal bir dengeye sahiptir. Mantık ile hisler arasında bir köprü kurmayı becerir, iyi bir eğitim görmek fırsat bulamazsa bile kendini yetiştirmeyi bilir. Sevgi terazi kadını için hava ve su kadar gereklidir. Şık ve kendine itina gösteren erkekleri beğenir. Rahat bir yaşam sürmek isteyecektir. Bir taraftan çok çalışkan ve yapıcı olacak başka bir yönden de yataktan çıkmak istemeyecek kadar ten-bellik yapacaktır. Ancak bu kadın erkeğe sadece para için sokulmaz. Adil, dürüst ve iyi niyetli olduğundan samimi ve gururludur. Kendine kafa dengi olmayan erkekle ilgilenmez. Terazi kadını evi küçükte olsa süslemesini ve güzelleştirmesini becerir. Bu kadın çocuklarını iyi yetiştirir. Onlarla gurur duymak ister. Dostlarını en iyi şekilde ağırlamak ve nazik, kibar olmak onun yaradılışında saklıdır. Terazi kadını sadık ve sevecendir. Ancak aşkta hayal kırıklığına uğrarsa başka bir evliliği seçebilir.


Terazi Burcu Erkekleri:

Dürüsttürler. Adalet duygusu, adil olma davranışları çok gelişmiştir, inançları uğruna sonuna kadar savaşırlar. Adil olmayan davranışlara tepki ile karşı koyarlar. Çok çalışkandırlar. Dinlenmeyi de asla ihmal etmezler. Bu burcun erkeği zevkli güzelliklere düşkün, hislere değer veren, iyi niyetli ve dengeli hoş bir tiptir. Terazi erkeği dürüst ve adildir ve verilen sözleri tutmaya itina gösterir. Karşısındaki insanlardan da bunu bekler. His yönü kuvvetli olduğundan sevgi dolu bir yaklaşım bekler. Bu erkek dengeli ve akıllı olduğundan davranışlar aynı zamanda bu tarafına da hitap etmelidir. Belli bir eğitim yapmasa bile güzel konuşur, her konuya merak duyar. Burçlar içinde en beğenilen erkekler terazi burcunda doğmuştur. Kadın ruhundan çok iyi anladığından çapkınlıkları dikkat çeker. Bu erkek, güzelliklere hayran ve iyi konuşan bir kadına bağlanacaktır. Yanında huzur duyacağı kadını arar. Bakımsızlıktan hoşlanmadığı için kadının kendine itina etmesini bekleyecektir. Bu erkek paraya ve maddiyata da Önem veren bir tipdir. Yaşamda pek çok güzel şeyi elde etmek için paranın önemli olduğunu bilir. Parayı savurup ziyan etme huyu yoktur. Terazi erkeği sevdiği sürece mutludur. Hayal kırıklığı duyunca gözü başka bir güzellik peşinde dolaşacaktır. Terazi erkeğini idare edebilen bir kadın hisli, ateşli ve sevmesini bilen birisi olmalıdır.
Başak Burcu Kadınları:

Her şeyden önce ideal tip sayılırlar. Bazı sorunları zekalarıyla çözmeleri, dürüstlükten ayrılmamaları ve çevreleri ile uyum içinde olmaları hayranlık uyandırır. Evine düşkün olan başak kadını evini derleyip düzenlemekten zevk alır. Evde yaptığı yemeklerden hoşlanılmasını bekler. Dostluğa ve ahbaplığa önem veren birisi olduğundan tatlı dillidir. Çevresi daima kalabalıktır. Başak kadını sevgiden korkar. Ateşli bir tip olmadığından ömür boyu da bekar kalabilir. Mükemmel olan şeyleri sevdiğinden en iyi erkeği arar. Onu bulursa çok fedakarlık yapabilir. Hatta onun için çok önemli bir tutku olan işini bile bırakabilir. Bu kadın maceradan ve gizli ilişkilerden hoşlanmaz. Önce dostluk sonra da sevgi önem verdiği Özelliklerdir. Çok uygar kişilikte olduğundan rahat hareket etmekten ve gezmekten çekinmez. Bu kadın daima kibar ve lüks yerlere götürülmekten hoşlanır. Başak kadını giyimine çok itina gösterir. Karşısındaki kişinin de buna uymasına dikkat eder. Küçük bir derbederlik bu kadını uzaklaştırabilir. Hesabını bilen tutumlu bir tip olduğundan giyimde pahalı zevkler yerine yakışanı seçecektir. Öyle açık birisi değildir. Biriktirdiği parayı değerlendirmeyi bilir. Bu kadını güçlü bir erkek mutlu edebilir. Edebiyata, okumaya, bilgiye düşkündür. Yaşam içinde faal olmayı sevdiklerinden bir kulübe üye olmak veya yardım işlerinde çalışmak sevdikleri meşgalelerdir. Başak kadını çok çabuk küser. Günlerce surat asabilir. Kıskanç bir tip sayılmaz. Yine de çabuk affeden bir yapısı vardır. Çok iyi bir annedir. Çocuklarına eşine baktığı gibi bakar ve gözetir. Bu kadın çocukları tarafından da sevilir, iyi bir ev kadını ve anne olarak kabul edilir.


Başak Burcu Erkekleri:

Başak burcu erkeğinin yaşam biçimine ayak uydurulursa, bulunmaz insanlar olurlar. Karşılarındaki insanda randevuya vaktinde gelmek, savruk olmamak, bir karar verdikten sonra bunu uygulamak gibi nitelikler ararlar. Dediklerinin olmasında ısrarcı olmazlar ama karar verilmişse yerine getirilmesini beklerler. Sevgisini itiraf etmekten kaçınan, realist bir tiptir. Başak burcu insanı maddi olarak iyi durumda olsa bile yine de paralı bir eş peşinde koşacaktır. Evlilikte duygular yerine mantık seçilecektir. Aşktan korkan bir tip sayılabilir. Başak burcu erkeği ailesine çok düşkündür. Yıllarca bu ilişkiyi kopmadan sürdürmek isteyecektir. Giyim kuşamda ufak bir derbederlik dikkatini çeker. Kopuk bir düğme bile ilgi duyduğu birinden uzaklaşmasına neden olur. Başak erkeği bilgiye, zerafete ve kibarlığa önem verir. Argo ve küfürlü bir konuşma şeklini benimsemez. Yabancı dil bilmek ve edebiyata düşkün olmak onu çeken hususlardır. Tutumlu birisi olduğundan cömert birisi ile tezat oluşturur. Ev düzenine ve temizliğe çok dikkat eder. Bir evin her tarafı ile ayrı ayrı ilgilenir. Önemli günlerde hatırlanmak ve hediye almak hoşuna gider. Başak erkeğinde hastalık korkusu bazen vehime kapılmasına kadar gidebilir. Kendisine şefkatle yaklaşacak birine ilgi duyar. Evlilikte karar verirse iyi bir eş olacaktır ancak, ondan yine de romantik davranışlar beklemeyin. Tam anlamıyla realist bir kişilik devam edecektir
Yengeç Burcu Kadınları:

Yengeç burcu kadınları erkeklerden daha sabırlıdır. Buna karşılık sevimli ve cana yakın tiplerdir, ilişkilerini kimi insanlarla dost kimi insanlarla düşman olmayacak gibi ayarlarlar. Aşırı duyarlı olduklarından günlük yaşamda his dünyaları her konuda etkin olur. Yengeç kadını çekingen, iyi niyetli, hassas ve romantik bir tiptir. Bir gün yüzü gülerken bir gün somurtacaktır. Çok kolay gözyaşı döken bir kadındır. Üzücü bir haber, bir film hemen ağlamasına neden olur. Bu kadın için en kötüsü sevdiklerinden ayrı kalmaktır. Sevdikleri için her fedakarlığı yapar. Bu kadının bir özelliği de tutumluluğudur. Damlaya damlaya göl olur felsefesine yapışmıştır. On iki burcun kadını içinde Yengeç burcu kadınının elinin uğuru meşhurdur. Böyle birisinin vereceği uğur parası başkalarını zengin edebilir. Bu kadın gayet ucuz malzeme ile çok iyi yemekler hazırlamayı becerir. Çok iyi bir ekonomisttir. Çok hassas ve romantik olduğundan sevgiye çok önem verir. Böyle bir kadını seven bir erkek sık sık aşkını ve sevgisini belirtmelidir. Havai bir kadın olmadığından kısa süren maceralardan hoşlanmaz. Sevdiklerine değer veren sabırlı bir kişiliği vardır. Ancak erkekte güven veren bir kişilik arar. Yolculuğu ve gezmeyi çok sevdiğinden bu konuda hiç kapris yapmadan her türlü teklife açıktır. Özellikle deniz yolculuğu için Yengeç kadını birebirdir. Böyle bir seyahat onu güçlendirir, yaşama bağlar. Yengeç kadını ailesine olduğu kadar annesine de çok düşkün olur. Bir kusuru varsa aşın dedikoduya düşkün oluşudur. Yaşamda en değerli varlıkları çocuklarıdır. Çocukları için eşini bile ihmal etmeyi göze alabilir, ideal anneler bu burçtan çıkarlar.


Yengeç Burcu Erkekleri:

Eğer sabırlarını taşırtacak hareketler yapılmazsa bu burcun erkekleri bulunmaz birer arkadaş olurlar. Ancak her konuda tam eşitlik ararlar. Hayatlarını sevgi üzerine kuran tiplerdir. Bu erkek her şeyden önce terbiyeli ve naziktir. Senli benli olmasını sevmeyen ve ihtiyatla yaklaşan biridir. Sevdiği insanı annesi ile kıyaslayacak birisidir. Ev yaşamında düzene ve geleneklere bağlıdır. Aradığı eş için annesinin özelliklerini arayacaktır. Yengeç burcunun yaşamı duygularla örülmüştür. Madde ikinci planda gelir. Tutumlu ve ihtiyatlıdır. Para harcama konusunda da her şeyin en pahalısını seçmek isteyecektir. Bunun nedeni pahalı malın daha kaliteli olması ve uzun dayanmasıdır. Bir çırpıda zihninde bunun hesaplarını yapan birisidir. Yengeç erkeği giyim kuşamına itina gösteren insanları beğenir. Kendisi giyimde hem tutucudur, hem de şıktır. Bu erkekler genellikle çalışkan olurlar İşsiz bir yengeç tipine rastlamak zordur. Yine de iyi durumunda bile Ay yüzünden sık sık karamsarlığa kapılacaktır. Çok meraklı bir tip olarak başkalarının yaşamını didikler. Dedikoduya eğilimleri vardır. Sevgisini söylemekte çekingen bir tiptir. Ancak bir kez açıldı mı sevgisinde ısrar ve inat ortaya çıkar. Sevdiklerinden ayrılmamakta direnecektir. Yengeç burcu erkekleri ihtiraslı ve ateşlidirler. Bu yüzden birkaç evlilik yapabilirler. Su ve su sporlarını seven bu erkek evinin ve mutfağının her zaman dolu olmasını ister. Bazıları yemek pişirmeye bayılırlar. Yengeç burcu erkeği için evi, eşi ve çocukları kadar önemli bir konu yoktur. Çocuklarının üzerine titrer. Ailesi için yapmayacağı fedakârlık yoktur. Bu erkek tam anlamıyla bir aile erkeğidir.

İkizler Burcunun Kadını:

Yaşamlarını çok iyi dengelerler, isteklerini karşı tarafa benimsetir ve onlar tarafından yapılmasını sağlarlar. Normal olarak son derece sakin, kararlı ve uyumlu tiplerdir. Olağanüstü durumlarda da hemen paniğe kapılmaz, olayların nasıl gelişeceğini gözlerler. Kendilerine güvenirler ama bunu belli etmezler. Bu kadınlar çok yönlü ve çekici kadın tipine girerler. Kafaları fevkalade çalışır. Erkeğe nazaran da oldukça hırslıdır. Bağımsızlığa meraklı olduğundan bir meslek ve iş edinirler. Eğitime son derece önem verir ve imkan bulduklarında yüksek tahsil yaparlar. İkizler burcunun kadını genç iken aşık olmaya başlar. Buna kanıp hemen evlenmesi de mümkündür. Sonradan da buna pişman olabilir. Bilgili ve zeki olduğundan her erkeği kendisine layık görmez, inanılmaz bir cazibesi olduğundan en erişilmez sanılan erkekleri bile kendisine bağlayabilir. Bu burcun kadını paraya önem verecektir. Para bağımsızlığı ve iyi bir yaşamı getireceği için önemlidir. Yine de sırf zengin olmak için evlilik yapmazlar. Sevebilecekleri varlıklı eş ararlar. Toplumda çok beğenilir ve aranırlar. Kavga ve çekişme gibi şeylerden nefret eder ve dostlarına kendini sevdirir. Yuvalarını severler ama bunlara tam bir ev kadını demek zordur. Ev işinden nefret eder, dışarıdaki yaşamı özlerler. Yolculuğu çok sevdiklerinden sık sık gezmelere çıkmak isterler. Çocuklarına düşkündürler. Fakat çocuklar ile arkadaşlık kurmak hevesi yüzünden otoriter olamazlar.


ikizler Burcu Erkekleri:

Uyum sağlamaya hazır, konuşkan ve neşeli tiplerdir. Hayatı hep iyi tarafından aldıkları için fazla sorun çıkartmazlar İkizler erkeği eve kapanacak bir tip değildir. Bunların eşlerinin kıskanç olmaması lazımdır. İkizler burcunda doğan erkeğin aşık olması ve sevdiği ile uzun süre ilgisini sürdürmesi zordur. Onları elde tutacak kadının çok yönlü olması lazımdır. İkizler burcu erkeği çok zeki olduğu kadar uçarıdır. Bir işte uzun süre karar kılması zordur, işini sıkça değiştirmek isteyen-ler çıkabilir. Verdiği tatlı vaadleri de kısa sürede unuttuğu görülecektir. Bu burcun erkeği için kafa bağı önemlidir. Kafalı, bilgili, deneyim ve kişilik sahibi insanlarla ilişki kuracaktır. Çok ani kararlar verecek ve sürprizler yaratacak bir insandır.Para kazanmasını beceren fakat maddenin değerini bilmeyen bir kişiliktedir. Bazen para önemli sayılacak bazen de aldırmayacaktır. Para konusunda bir yol gösterici ve idare edici kişi ile bu huylarının zararından kurtulabilirler.İkizler erkeği yıldızlardan sert bir etki almamışsa asla kıskanç bir erkek değildir. Sezgi gücü sayesinde kendisinin kıska-nıldığını gayet kolay anlayacaktır. Toplumda girişken bir yapıya sahip olduğundan aldatıcı görüntüsüne rağmen sadık kalır. Boyunduruğa girmek onun işi değildir. İyi bir aile reisi ve baba olur. Çocuklarına karşı asla sert birisi değildir. Çocuklarına daha küçük yaşta okuma sevgisi aşılarlar. Çocuk terbiyesi için ideal tutuma sahiptirler.
Koç Burcu Kadınları:

Kadınlar da kendilerini üstün gören, enerjik, kıskanç, çekici, cana yakın tiplerdir. Bu kadın cazibesini akıllıca kullanırsa elde edemeyeceği kimse yoktur. Yine de hayale kapılıp hatalar yaparsa pişmanlık duyar. Koç burcu kadını oldukça hırslıdır. Bu hırs onu yaşamda yükseltir. Mars’ın etkileri yüzünden maddeye ve toplumdaki yerlere çok Önem verirler. Bazen eşlerini iteleyerek yükselmesini sağlamakta kullanırlar enerjilerini. Sonunda erkeğin başarılı olduktan sonra kaçıp gittiğine şahit olurlar, kendilerini de çalışmaya ve bir yere gelmeye koşullandırıp sonunda başarıya ulaşabilirler. Çevresine cazibe saçan bir Koç kadınının yanında bir çok erkek bulunur, bu nedenle yaşamlarını birleştirecek erkeği seçerken zorlanırlar. Bazen en iyisini bulamadıklarını düşünüp yalnızlığı seçerler. Koç kadını için arkadaşlık ve dostluk çok önemlidir, arkadaşları için çok cömert davranır. Çeşitli vesileler ile hediyeler alırlar. Giyimine çok meraklı olurlar ve moda onlar için başlıca tutkudur. Bazen giyim kuşam bağlılığı hastalık derecesine yükselir. Koç kadını çok gururludur. Onunla konuşurken bu özelliği bilinmezse çabucak kırıldığı görülür. Öfkelendiğinde ağlamaya ve hırsını karşısındakinden almaya çabalar. Kırıldığında dostunu terkederse bir daha geri dönmez. Koç burcundan doğan kadınlar sevgiye çok önem verirler. Evlilik kurumu onlar için kutsal olup, tek evlilik yapmaya ve bunu yaşam boyu sürdürmeye yatkın olurlar. Yine de her Koç kadını evlilikte aşka göre davranmaz. Bazen de erkeğin parası ve toplumdaki yeri onu peşinden sürükler. Koç kadını evlilikte hep sevildiğine inanmalıdır. Bu konuda şüphecilik onu bunalımlara sürükleyebilir. Koç kadını doğadan büyük ayrıcalık aldığı kadar çok da dikkat isteyen özellikler kazanmıştır.


Koç Burcu Erkekleri:

Bu burcun özelliklerini bilmeyenler için zor tipler olarak gözükseler de, atak, sert ve sabırsız görünümün altında sevecen ve iyilik dolu bir yürek vardır. Yaşanılan genel olarak “ya hep ya hiç” formülü üstüne kuruludur. Birisi onların dostudur veya O yoktur. En çok Aslan burcu ile anlaşmaları beklenir ama aynı yerde iki lider olmayacağından gerek dostluk, gerek duygusal ilişkilerde en iyi beraberlikleri Terazi burcu ile kurarlar. Bu iki zıt burçtan olumlu bir beraberlik çıkar. Koç burcu erkeği ancak sevdiği işi yaparsa zevk duyar. Bu erkeğe işinde serbest hareket imkanı verilirse enerjisi ile büyük atılımlar yapar. Buna karşın sık sık iş değiştirmesi, hatta işsiz kalması da mümkündür. Bu yüzden yakınlarını çok kere üzmeye hazırdırlar. Koç burcu erkeği iyi para kazandığı durumlarda bile para tutmasını beceremez. Hoşlarına giden her şey için kolayca para harcarlar. Bu erkekler işinden başka türlü hobilerle uğraşmaktan, hatta spordan aşırı zevk alacaktır.Koç erkeğinin başka bir tutkusu da aşktır. Çok şiddetli olan aşkları sırasında gözleri bir şey görmez olur ama, bu saman alevi gibi çabucak sönebilir


___________________________________________

Ne MuTLu TürKüM DiYeNe ......!!!http://img387.imageshack.us/img387/3...a5ys5iqop8.gif
http://www.glitteryourway.com/img/gl...y-61df5cd7.gif
GiCiK isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

GiCiK Kullanicisinin Son 5 Konusu
Baslik Kategori Son Yazan Cevaplar Okunma Son Mesaj
Günde 1.5 litre su içip 2.5 kilo verebilirsin… Bakım ve Guzellik GiCiK 0 11243 04-22-2014 12:48 PM
Sık yıkanan saç daha fazla dökülüyor Bakım ve Guzellik GiCiK 0 7445 04-22-2014 12:44 PM
Koyu renk ruj ne zaman sürülür? Bakım ve Guzellik aminaz 1 7972 04-22-2014 12:41 PM
El Titremesi Neyin Belirtisidir ? Genel Sağlık jendavis 1 7355 04-13-2014 04:26 PM
Sevgiliye Romantik Aşk Sözleri Aşk ve Sevgi aaryansb 4 9393 04-13-2014 03:13 PM

Cevapla


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 

(View-All Konu Okunma Sayisi : 2
GiCiK, serkan
Seçenekler
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık


Tüm Zamanlar GMT +2 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 11:24 AM.

Forum Yasal Uyarı

Kuruluş : 2013
2013 - "HayalSohbet Forum" her hakkı saklıdır.
HS-Forum - HAYALSOHBET iştirakidir.
Sohbet - Chat
YASAL UYARI : İçerik sağlayacı paylaşım sitelerinden biri olan hayal forum Adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K'nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. hayal forum hakkında yapılacak tüm hukuksal Şikayetler, Yöneticilerimiz ile iletişime geçilmesi yada iletişim formunu doldurulması halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde hayal forum yönetimi olarak tarafımızdan gereken işlemler yapılacak ve size dönüş sağlanacaktır.Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content Relevant URLs by vBSEO 3.6.0 RC 1
User Alert System provided by Advanced User Tagging v3.1.0 (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd. Runs best on HiVelocity Hosting.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406